INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E lidhur apo beqare, ENCA zbulon më në fund statusin e saj aktual! [VIDEO]

E lidhur apo beqare, ENCA zbulon më në fund statusin e saj aktual! [VIDEO]

Publikuar më: 19:29 30-01-2020

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale. Së fundmi, Enca ka qenë e ftuar në emisionin “Soiree”, ku ka folur për eksperiencën e saj të parë si aktore në një film. Ajo është shprehur se në “I love Tropoja” është një vajzë e lidhur dhe më pas ndahet. Por ajo ka sqaruar njëherë e mirë se në jetën reale është beqare. “Në film isha e lidhur, pastaj isha single sepse e lashë se nuk kishte shumë followers”, u shpreh ajo duke qeshur. “Ndërsa në jetën reale po ashtu jam, single”, tha Enca. 

Article Logic
Execution time: 0.0036799907684326