INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ku të mos besosh teorinë njeriu qenia më e keqe! 3 burra s’kanë lënë kafshë pa bërë SEKS[FOTO]

E ku të mos besosh teorinë njeriu qenia më e keqe! 3 burra s’kanë lënë kafshë pa bërë SEKS[FOTO]

Publikuar më: 14:25 24-04-2019

E tmerrshme tre burra s’kanë lënë kafshë pa bërë seks. Ata kanë detyruar një adoleshent të mbante me forcë 9 pela, një lopë, një dhi dhe disa qen ndërkohë që ata bënin seks me kafshët. Po ngjarja bëri bujë dhe më në fund drejtësia u vu në vend për kafshët e gjora. Ata u burgosë për disa dekada.

Matthew Brubaker, 31 vjeç, Terry Wallace, 41 vjeç dhe Marc Measnikoff, 34 vjeç, u dënuan nga 20 deri në 41 vjet burg pasi kishin abuzuar për së paku, 12 vjet rresht rregullisht me kafshët.
Kjo u zbulua pasi Policia u thirr në një ‘fermë të improvizuar” ku jetonin të gjithë këta burra, në Munson, Pensylvania, në gusht të 2018-ës. Sipas policisë së qarkut Clearfield ata u arrestuan pasi një djalosh 16 vjeç, që jetonte në atë pronë, i tha policisë se burrat bënin seks me kafshët në një stallë.
Policët gjetën "një volum të madh videosh të bëra në shtëpi, pajisje regjistrimi dhe kamera".
Burrave ju ngritën më shumë se 1400 akuza për marrëdhënie seksuale me kafshë, mizori në kafshë, rrezikim të mirëqënies së fëmijës dhe korruptim të miturish.
Avokati i qarkut Clearfield, William Shaw, tha se ky ishte një nga rastet më ekstreme të abuzimit me kafshë që ai kishte trajtuar. Ai shtoi se fëmija që jetonte në atë pronë ishte marrë në paraburgim për t’u mbrojtur, pasi nuk kishte asnjë dyshim se ai ishte abuzuar seksualisht. Kafshët u shpëtuan të gjitha dhe policia është duke punuar me Shoqatën për Parandalimin e Mizorisë mbi Kafshët për të një gjetur një vend ku ato të mund të dërgohen.

krim.png

Article Logic
Execution time: 0.0037791728973389