INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ku ka më bukur! Shihni momentin kur Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureira përqafohen pas triumfit në Eurovision [VIDEO]

E ku ka më bukur! Shihni momentin kur Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureira përqafohen pas triumfit në Eurovision [VIDEO]

Publikuar më: 22:48 09-05-2018

Mbrëmja e djeshme ka qenë ndër netët më të paharrueshme për shumë shqiptarë. Kjo pasi dy shqiptarët triumfuan me performancat e tyre dhe tashmë të dy janë në finale e madhe.

Eugenti këndoi këngën pëfaqësuese të Shqipërisë “Mall”, ndërsa Eleni duke përfaqëuar Qipron me këngë e saj, “Fuego”.

Të gjithë ishim në tension nëse do kualifikoheshim në finale edhe rezutati doli ai që shumë prej nesh shpresonim. Mirëpo di duke dyshja kanë krijuar një marrëdhënie vërtet të mirë, pasi sapo përfundoi gjithçka ata janë pëqafuar shumë me njëri-tjetrin dhe kjo shihet mjaft mirë në videon më poshtë./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0036110877990723