INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E krahasojnë me lopën në foton seksi, Enca acarohet keq dhe e ofendon rëndshëm fansin! [FOTO]

E krahasojnë me lopën në foton seksi, Enca acarohet keq dhe e ofendon rëndshëm fansin! [FOTO]

Publikuar më: 18:46 30-08-2019

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është në përfundim e sipër të xhirimeve të filmit më të ri me Ermal Mamaqin. Ajo ka bërë të ditur ditë më parë se ka vendosur që t’i futet edhe rrugës së aktrimit, për të sjellë një projekt interesant kinematografik me komedianin e njohur.

Së fundmi, Enca ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, nga xhirimet e kryera në Tropojë, ku shfaqet me pistoletë pranë një fuoristrade.

Sigurisht që s’kanë munguar komentet e fansave, por njëri prej tyre e ka acaruar këngëtaren.

“Besoj që ke takuar shumë shoqe të tua në ato fusha dhe lëndina në Tropoj”, i tha ai me ironi duke nënkuptuar lopët, por këngëtarja nuk ia përtoi fare dhe ia ktheu: Yess, pash mamin tat, e bëra dhe xhan xhan”.

mamin.png

Article Logic
Execution time: 0.0022718906402588