INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E konfirmuan? Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës

E konfirmuan? Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës

Publikuar më: 13:32 11-07-2020

Ditën e djeshme, Sara Hoxha tërhoqi vëmendjen me urimin për Ledrin, ku shkruante se kjo foto ishte shkrepur nga dita më e bukur e tyre.

Me siguri Sara ka folur për momentin kur kanë konfirmuar shtatzëninë e saj, për të cilën po përfliten gjatë.

Prive shkruan se ata janë në pritje të një vajze, duke zbuluar kështu për herë të parë gjininë e bebit.

Sipas tyre fëmija vjen në jetë në fund të nëntorit ose fillimdhjetori.

Ledri dhe Sara e kanë zyrtarizuar prej disa kohësh lidhjen e tyre.

 

Article Logic
Execution time: 0.007396936416626