INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E keni harruar Snapchat? Kjo risi do t'ju bëjë ta përdorni sërish

E keni harruar Snapchat? Kjo risi do t'ju bëjë ta përdorni sërish

Publikuar më: 11:25 19-07-2018

Bërja e pazarit është një ndër gjërat më të bezdisshme që ne bëjmë në përditshmërinë tonë. Porositje e produkteve online nuk ka qënë zgjidhje deri tani, por me kalimin e kohës gjërat po ndryshojnë.

Snapchat jo vetëm që do të lançojë një mënyrë kërkimi me anë të kamera, por ama do të bashkëpunojë me Amazon për shumë më shumë. Një rrjet social që u krijua sa ër të argëtuar një grup të vogël shokësh, tani mund që të ndryshojë përgjithmonë mënyrën tonë të jetesës.

►Ndiq insmart.al ne Instagram

Image search-i do të quhet Eagle. Amazon dhe Snapchat po punojnë që të zhvillojnë sistemin me anë të Machine Learning. Kur produkti të ketë arritur në stadet e tij finale, çdo përdorues i Snap do të ketë mundësinë që të porosisi ushqimet vetëm duke fotografuar ato që mungojnë në frigoriferin e tij.

Zgjidhje përfekte për këdo që ka shumë pak kohë për tu marë me pazarin ose për ata që janë shumë dembelë. Mesa duket Amazon Go nuk paska qenë mënyra më moderne e shopping.

snapchat_amazon.jpeg

MEQË JE KËTU

IN Smart të fton të na bashkohesh në grupin privat të Facebook ku mund të diskutojmë risitë e teknologjisë, problemet që ti mund të kesh me smartphone tënd dhe të njihemi me njëri-tjetrin në komunitetin më të madh dedikuar të apasionuarve pas teknologjisë.

 
Te cmendurit pas teknologjise - insmart.al
Facebook Group · 19 members
Join Group
Nje grup privat vetem per te cmendurit pas teknologjise! Bashkohu me ne ne grup, behu pjese e bisedave dhe nda informacione rreth tech, apps, mobile, ...
 
Article Logic
Execution time: 0.0035710334777832