INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ke harruar Snapchat? Ky update do t’ju kthejë në përdorues të çmendur

E ke harruar Snapchat? Ky update do t’ju kthejë në përdorues të çmendur

Publikuar më: 10:07 16-10-2018

Çfarë bëni kur të humbni tre milion përdorues të përditshëm në tre muaj? Ju filloni të fokusoheni në kafshët shtëpiake të njerëzve. Filtrat Snapchat tani mund të njohin mace tuaj. Ju mund ta fusni koken e maces tuaj brenda në një fetë bukë, të vendosni syze të  në to dhe më shumë.

Macet nuk janë kafshët e para që mund të njohin filtrat e Snapchat. Vitin e kaluar, kompania prezantoi njohjen e objekteve, duke përfshirë pajisjet ushqimore dhe sportive, për të ndihmuar në përshtatjen e filtrave bazuar në gjërat që ishin në foto. Ky filter u shtri në racat e caktuara të qenve. Tani, kompania më në fund u jep macet atyre.

Është një lëvizje e mirë; në fund të fundit, këto lloje të fotografive janë qesharake dhe zbavitese per njerezit. 

Më shumë në këtë kategori: « Messenger kopjon whatsapp, ja përse
»
Article Logic
Execution time: 0.003633975982666