INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë LIVE në emision Julian Dedës: 'E kam përjetuar keq' [VIDEO]

E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë LIVE në emision Julian Dedës: 'E kam përjetuar keq' [VIDEO]

Publikuar më: 13:28 24-10-2019

"Vip-at në politikë", kjo ishte tema e kësaj të mërkure në "Soirée" me Jonida Shehun në Top Channel.

Memli Krasniqi, Ori Nebiaj, Juela Meçani, Reila Bozdo, Julian Deda, Ardian Isufi, Neda Karafili dhe Arben Skënderi ishin të ftuarit për të diskutuar se si kaluan nga arti në politikë.

Ndërkohë që ishin duke biseduar, ish zëdhënësja e Sali Berishës, Juela Meçani ka treguar se gjatë asaj periudhe e ka imituar Julian Deda në Portokalli dhe ajo nuk e kishte përjetuar aspak mirë.

"Unë u mërzita shumë dhe ndërkohë kam marr doktorin në telefon dhe i them 'doktor, doktor çfarë janë duke bërë, çfarë është kjo?", ka treguar Juela duke shtuar se Sali Berisha asokohe i kishte thënë që ky imitim ishte një gjë shumë e mirë për të.

"Është gjë shumë e mirë se ku ka dalë zëdhënësja apo zëdhënësi im ndonjëherë në ndonjë rol në Portokalli", ka treguar Juela fjalët e Sali Berishës.

 

Article Logic
Execution time: 0.0030601024627686