INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E habitshme, të burgosurit e Fierit votojnë më shumë për PS

E habitshme, të burgosurit e Fierit votojnë më shumë për PS

Publikuar më: 15:40 27-06-2017

162 vota janë hedhur gjithsej në kutinë e votimit nga të burgosurit në Qendrën e Votimit me numër 3079/3, që i përket burgut të Fierit. Pas numërimit, rezulton se 76 vota kanë qenë për Partinë Socialiste, 67 për Partinë Demokratike, 15 për Lëvizjen Socialiste për Integrim, 2 vota për PDIU dhe 2 vota për Aleancën Demokristiane.

Article Logic
Execution time: 0.0031790733337402