INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E goditi me karrige?! Shqipes s’i del e keqja me Atdheun, bën deklaratën e papritur: Është turpi i Kosovës…

E goditi me karrige?! Shqipes s’i del e keqja me Atdheun, bën deklaratën e papritur: Është turpi i Kosovës…

Publikuar më: 16:37 14-03-2021

Shqipe Hysenaj ka reaguar pasi Atdheu kishte debatin e ashpër me Antonelën. Kjo e fundit tregoi edhe një situatë e cila ka të bëjë pikërisht me Atdheun që ka ndodhur në Prime. Antonela tregoi se Atdheu ka qenë duke e goditur me karrige mirëpo Shqipja tha se ishte si me shaka megjithatë një sjellje e tillë ndaj një femre është e patolerueshme.

E ftuar në Shqipëria live, Shqipe Hysenaj e diskutoi gjithë situatën teksa dha edhe një mendim rreth Atdheut duke e quajtur turpi i Kosovës.

“Më hodhi karrigen thjesht për të më trembur që i bie dhunë verbale, psikologjike. Atdheu për mua është turp, është turp i Kosovës”, thotë ish-konkurrentja e “Përputhen”.

Ndryshe, pas gjithë skandalit Atdheu është pezulluar nga programi dhe nuk dihet a do të rikthehet sërish.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0034518241882324