INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E fiksuar pas shqiptarëve, MISS SERBIA bën veprimin e papritur ndaj NOIZYT, i shkon në...[FOTO]

E fiksuar pas shqiptarëve, MISS SERBIA bën veprimin e papritur ndaj NOIZYT, i shkon në...[FOTO]

Publikuar më: 14:32 14-10-2019

Ajo u bë e famshme pasi disa muaj më parë bëri shqiponjën, duke provokuar jo pak me veprimin e saj. Por duket se fiksimi i miss Serbisë me Shqipërinë dhe shqiptarët nuk mbaroi me aq. Irina Jovanka është parë së fundmi në të njëjtin club me reperin e famshëm Noizy.

Ajo ka postuar një video ndërsa shfaqet së bashku me Noizyn, të dy duke buzëqeshur dhe mjaft të lumtur. Ata të duket qartë që i lidh një miqësi e mirë me njëri tjetrin, pasi nga videoja duket që janë të afërt.

Nëse do të shohim instagramin e Irinës vënë re se fotot dhe videot ku ajo bën shqiponjën vazhdojnë të jenë aty, çka dëshmon edhe një herë dashurinë që ka për vendin tonë.

amjk.png

Article Logic
Execution time: 0.0037040710449219