INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''E dini vetë ju...'', Noizy sapo na tregoi atë që na ka ndodhur të gjithëve të paktën një herë në jetë dhe se mohoni dot! [VIDEO]

''E dini vetë ju...'', Noizy sapo na tregoi atë që na ka ndodhur të gjithëve të paktën një herë në jetë dhe se mohoni dot! [VIDEO]

Publikuar më: 10:55 16-09-2018

Noizy njihet për këngët e tij që gjithmonë shndërrohen në hite por duhet theksuar se ai ka dhe një pasion të dytë. Shpesh kemi parë të postojë në rrjete sociale foto apo video në të cilat tregon aftësitë e tij të gatimit.

Nga gjella me perime e deri te makaronat të postuara së fundmi , Noizy provon se është një kuzhinier i zoti . Në foton e fundit, pastat me salcë domatesh duken për të lëpirë gishtat.

ZINDJ.png

Mirëpo ai na ka treguar një tjetër detaj që pothuajse na ka ndodhur të gjithëve pasi kemi ngrënë. Noizyt iu bë tavolina pis pas ushqimit dhe ai përtoi për të marrë leckën e i futi një të fshirë me dorë, ashtu siç ne mund ta kemi bërë shumë herë.

PASTA from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0037989616394043