INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme! ENCA humb njeriun më të shtrenjtë! [FOTO]

E dhimbshme! ENCA humb njeriun më të shtrenjtë! [FOTO]

Publikuar më: 11:33 26-02-2020

Ditë shumë të vështira për këngëtaren e mirënjohur Enca. Babai i saj është ndarë nga jeta në moshë të re duke lënë pas bashkëshorten Entelën dhe dy vajzën, Encën e Uindin.

Ndonëse këngëtarja nuk ka reaguar në lidhje me lajmin e trishtë, mësohet se i ati i saj, Sokol Haxhia, ndërroi jetë të dielën, si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

Në faqet e fansave të Encës, numërohen me dhjetëra postime ngushëlluese. Lajmin e dhimshëm e kanë konfirmuar edhe burime të sigurta për Anabel.al. Ndërkohë që edhe në profilin e Facebookut të të ndjerit, miqtë e tij kanë shprehur ngushëllimet.

Edhe ne të intv.al dhe inlife.al i shprehim ngushëllimet Encës dhe familjarëve!

ggg.png

Article Logic
Execution time: 0.0067579746246338