INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme! Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Mirupafshim atje lart…[FOTO]

E dhimbshme! Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë: Mirupafshim atje lart…[FOTO]

Publikuar më: 11:29 21-02-2020

Krahas një fotoje ku shihen të dyja të buzëqeshura, Arbana ka dhënë lajmin e hidhur duke e shoqëruar me fjalët prekëse: “Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”.

Gjyshja që e ka rritur prezantuesen e Top Channel nuk është e panjohur për publikun. Ajo dhe gjyshi kanë qenë pjesë e një surprize që stafi i ka përgatitur prezantueses në fund të sezonit të shkuar të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

E gjendur e papërgatitur por e lumtur pafund dhe e përlotur nga ardhja e dy gjyshërve në studio Arbana asokohe i tha publikut:

“Gjyshërit, janë prindërit e mamit dhe dy njerëzit më të dashur për mua dhe jam shumë e lumtur dhe me fat që edhe sot 86 vjec i kam gjallë dhe i kam afër”.

atje.jpg

Article Logic
Execution time: 0.023979902267456
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-dhimbshme-arbana-osmani-humb-njeriun-e-shtrenjte-mirupafshim-atje-lart-foto-104269" }