INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dashura e tij u bë xheloze kur Bebe Rexha publikoi foton ''HOT'' me MALUMËN? Ja çfarë ka bërë këngëtari latin! [FOTO]

E dashura e tij u bë xheloze kur Bebe Rexha publikoi foton ''HOT'' me MALUMËN? Ja çfarë ka bërë këngëtari latin! [FOTO]

Publikuar më: 18:22 23-08-2018

Maluma është një ndër këngëtarët për të cilin femrat “lënë kokën”. Ai bën pjesë në listën e këngëtarëve më seksi në botë, por fatkeqësisht femrat duhet të “përmbahen” sepse tashmë ai është në një lidhje.

Ai i ka bërë për vete të gjithë femrat, mes tyre dhe ato shqiptare, jo vetëm me pamjen e tij, por edhe me stilin e këndimit.

Dhe prej kohësh kemi zbuluar se, Maluma është një nga këngëtarët më të dashur edhe për shqiptaren Bebe Rexha. Kjo e fundit ka publikuar një foto me këngëtarin latin, foto në të cilën shkroi “nxehtë” në gjuhën spanjolle dhe Maluma e quajti atë “Mbretëreshë”.

Ndoshta ky koment nuk i ka pëlqyer aspak të dashurës së tij Natalias, por Maluma di si ta marrë me të mira atë. Ai mezi e ka pritur momentin për t’u bashkuar me të dashurën e tij seksi dhe ka publikuar një foto në instastory ku shkroi: “Më në fund”. 

ef.png

Article Logic
Execution time: 0.0075089931488037