INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E bënë të lidhur me Armelën e ''BB9'', publikohen mesazhet e reperit ESCOBARS duke ''flirtuar'' me fansen seksi: A mund të… [FOTO]

E bënë të lidhur me Armelën e ''BB9'', publikohen mesazhet e reperit ESCOBARS duke ''flirtuar'' me fansen seksi: A mund të… [FOTO]

Publikuar më: 23:04 20-06-2018

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother”, Armela Hyseni postoi një foto ku shfaqej në prehrin e një djali.

Fotoja qarkulloi menjëherë në rrjetet sociale dhe shumë shpejt u zbulua se djali në foto ishte reperi shqiptar Escobars. Ata u përfolën për një lidhje por nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ Armela i hodhi poshtë të gjitha aludimet duke treguar se ata janë vetëm miq dhe në një intervistë tjetër u shpreh se janë njohur në një rreth shoqëror si dhe nuk e imagjinon dot si partner të ardhshëm.

dasda.jpg

 

Mirëpo ndërkohë që të gjithë menduan se Armela dhe reperi Escobars janë në një lidhje, ky i fundit ka publikuar mbrëmjen e djeshme në instastory mesazhet që i dërgojnë fansat dhe me të vërtetë ishin nga më të ndryshmet.

Një prej fanseve ka shkuar deri aty saqë i shkruan se e do më shumë se kokaina dhe e pyet nëse mund t’ja shesë shpirtin atij, ndërkohë që reperi shkruan në foton e publikuar në insastory ku nuk e ka fshehur emrin e vajzës: “Dashuria e fansave”

Me siguri e ka thënë në kuadër shakaje si për t’i treguar që e pëlqen shumë, por ia ka arritur të fitojë vëmendjen e Escobars i cili i ka dërguar mesazh duke i thënë që ishte “komike ajo që i tha”.

Siç shihet në fotot e postuara nga fansja seksi në instastory (meqë e kishte profilin publik”, ajo i thotë “Të Dua”, ndërsa Escobars i dërgon një zemër. Për fat të keq, nuk e dimë sa ka zgjatur “flirti” i tyrë më pas, sepse ata vendosën të mos postojnë më foto në instastory.

collagedd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032949447631836