INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy shqiptaret që do të prezantojnë në eventin muzikor më të madh të vitit sot! Jeni gati?

Dy shqiptaret që do të prezantojnë në eventin muzikor më të madh të vitit sot! Jeni gati?

Publikuar më: 13:45 20-08-2018

VMA (Video Music Awards) është një prej eventeve muzikore më të rëndësishëm për artistët dhe sigurisht një nga më të shumëpriturit për të gjithë ne.

Eventi do të mbahet sot në New York dhe sigurisht shumë surpriza na presin.

Këtë vit duket se VMA nuk do të ketë një prezantues, por shumë artistë do të jenë aty për të prezantuar çmimet, ndër ta dhe dy këngëtaret shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Ora.

Artistë të tjerë janë Kevin Hart, Blake Lively, DJ Khaled, Liam Payne, G-Eazy, Gucci Mane, Lil Uzi Vert, Zedd dhe Backstreet Boys.

bebe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.01181697845459