INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy dasma në një ditë! Yjet e Hollywood-it pushtuan Parisin, dy çiftet e famshme thonë “po” para të ftuarve VIP

Dy dasma në një ditë! Yjet e Hollywood-it pushtuan Parisin, dy çiftet e famshme thonë “po” para të ftuarve VIP

Publikuar më: 11:57 30-06-2019

Parisi është pushtuar nga yjet e Hollywood-it dje, pasi kanë ndodhur, jo një, por dy dasma.

Sophie Turner dhe Joe Jonas lidhën kurorë në një ceremoni të dytë martese që u mbajt të shtunën. Ata i thanë “po” njëri-tjetrin në Francën Jugore përpara familjes dhe miqve.

Ndërkohë nga ana tjetër aktorja e njohur Zoe Kravitz është martuar me me aktorin Karl Glusman, të cilët janë betuar për dashurinë e tyre para një numri të madh të ftuarish nga bota e Hollyëood-it. Ata thanë ‘po’ në vilën e shekullit të 18-të ku i ati i Zoe, Lenny Kravitz jeton prej 13 vitesh. Në këtë ditë të rëndësishme për Zoe-n ishin dhe koleget e saj nga seriali “Big Little Lies”, përfshi këtu Nicole Kidman, Reese Witherspoon dhe Laura Dern
Shumë të famshëm mbërritën në Paris, përfshirë Denzel Washington, Eddie Redmayne dhe supermodelja Cara Delevingne.

Article Logic
Execution time: 0.0031428337097168