INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy agjentë të FBI-së mbërrijnë në Tiranë në kuadër të hetimeve për reformën e Vettingut

Dy agjentë të FBI-së mbërrijnë në Tiranë në kuadër të hetimeve për reformën e Vettingut

Publikuar më: 11:38 07-11-2017

Paraditen e sotme po zhvillohet prezantimi i operacionit të koduar “Forcat e ligjit” në Ministrinë e Brendshme.

Ashtu si e kishte paralajmëruar kryeministri Rama, dy agjentë të FBI-së kanë mbërritur tashmë në Tiranë.

Prezantimi i tyre është bërë pikërisht sot përgjat takimit në Ministrinë e Brendshme.

Dy agjentët ashtu siç duket dhe në foto janë dy zotërinjtë me kufje në vesh, të shfaqur përkrahë ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj dhe ambasadorit amerikan Donald Lu.

Article Logic
Execution time: 0.0034480094909668