INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Drejt ribashkimit? E kapën MAT me MOZZIK-un dhe i publikuan videon, LOREDANA bën reagimin që s’pritej!

Drejt ribashkimit? E kapën MAT me MOZZIK-un dhe i publikuan videon, LOREDANA bën reagimin që s’pritej!

Publikuar më: 11:33 02-10-2020

Mozzik dhe Loredana kanë mbushur mediat rozë ditët e fundit dhe jo pa aryse. Një video që po qarkullon në rrjete sociale, i ka bërë fansat e këngëtarëve të dyshojnë se dyshja janë pajtuar.

Muaj më parë, Mozzik dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre, por së fundi ata kanë ngjallur dyshime se mund të jenë pajtuar. Dyshimet se dyshja i kanë rregulluar marrëdhëniet i ka shtuar një video që po qarkullon në rrjete sociale, ku Loredana dhe Mozzik në një dyqan në Gjermani. (lexo ketu).

Reperi dhe reperja u panë në qytetin e Stuttgart-it në një dyqan veshjesh për të rritur, teksa mbanin maskat në fytyrë.

Videoja është filmuar me 25 shtator dhe është bërë virale në mediat sociale dhe detaj tjetër që i ka shtuar këto dyshime është edhe “shoqëria” e tyre në TikTok, por edhe fakti që kanë veshur rroba të njejta gjatë qëndrimit të Mozzik në Gjermani.

Madje reperi është pyetur në një emision nëse ka gjasa të bashkohet sërish me Loredanën, por Mozzik ka refuzuar të përgjigjet.

E si të mos mjaftonin të gjitha detajet e mësipërme, fansat e dyshes në fjalë kanë publikuar videon e tyre teksa bënin shopping dhe gjejeni çfarë, Loredana ka komentuar një zemër, siç mund ta shihni këtu.

8e66d8f4-511d-4123-be1e-03da70861301.jpeg

 

Cili ishte qëllimi i saj vallë?

Article Logic
Execution time: 0.0038139820098877