INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
DOSJA ''Toyota Yaris'', pas disa orësh Taulant Balla i përgjigjet akuzave të Bashës

DOSJA ''Toyota Yaris'', pas disa orësh Taulant Balla i përgjigjet akuzave të Bashës

Publikuar më: 15:21 25-07-2019

Pas dëshmisë së Bashës për 3.4 milionët e Toyota Yaris, Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar disa orë më pas.

Balla i ka rikujtuar kryedemokratit të paguajë gjobën prej 50 mijë lekësh të vendosur nga gjykata për 'Shpifje'.
'Don Kishotit që mori në qafë Partinë Demokratike, e që sot për turp gënjeu e shpifi përsëri, kujtesë të paguajë gjobën', shkruan Balla.
Basha dëshmoi paraditen e sotme në Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe tha se dha më shumë informacione se sa ka dhënë për publikun.
Kryedemokrati u shpreh se Balla sot duhet të ishte në burg për pastrim parash.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080978870391846
    array(1) { ["section"]=> string(84) "dosja-toyota-yaris-pas-disa-oresh-taulant-balla-i-pergjigjet-akuzave-te-bashes-99428" }