INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Doni të mbani trupin në formë? Lori Hoxha sapo na tregoi sekretin me këtë dietë dhe neve na duhet ta provojmë! [FOTO]

Doni të mbani trupin në formë? Lori Hoxha sapo na tregoi sekretin me këtë dietë dhe neve na duhet ta provojmë! [FOTO]

Publikuar më: 22:15 14-11-2018

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale dhe në media. Fashionista shqiptare tërheq gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj unik në të veshur dhe shijen e hollë. Ajo është shpërngulur në Londër ku po vijon studimet dhe ditën e sotme ka treguar një sekret të vogël për të gjitha femrat të cilat duan të dobësohen.

Lori publikoi një foto ku shihet duke ngrënë pasta me djath dhe sipër fotos shkruan:”Duke provuar këtë dietë të re të përditshme me pasta dhe gjalpë. Nuk do të humbisni peshë, por s’do vdisni nga uria. Nëse keni harruar kripën, mos u shqetësoni, hidhini djathë”.

collagesag.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010485887527466