INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të mbeteni gojëhapur kur të shihni pamjet e shtëpisë së re superluksoze të Noizyt! [FOTO]

Do të mbeteni gojëhapur kur të shihni pamjet e shtëpisë së re superluksoze të Noizyt! [FOTO]

Publikuar më: 14:44 29-08-2019

Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë të jetës së tij. Nga një djalë i thjeshtë i rritur në rrugët e Londrës, ai u kthye në Shqipëri me ambicien për t’u bërë dikush dhe ja doli më së miri. Tashmë, Noizy është një ndër emrat më të klikuar në Youtube dhe ndër më të kërkuarit nëpër koncerte.

Çdo këngë e tij është kthyer në hit dhe reperi numëron rreth 1.4 milionë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, aty ku shpesh herë pasqyron jetën e tij luksoze.

I kemi parë shpesh herë makinat dhe orët e tij luksoze, ndërkohë që tashmë reperi na ka prezantuar me shtëpinë e tij të re ku donimon luksi.

Vendi më i bukur për këtë sezon është pishina dhe reperi është kujdesur që të ketë në shtëpinë e tij një gjigante.

zin.jpg

 

Në videot e Noizy-t shihen miqtë e tij më të mirë, teksa bëjnë namin me alkool dhe muzikë të lartë në sfond.

varros from Vimeointv.al on Vimeo.

Sigurisht që s’mund të mungonte as palestra, aty ku Noizy kalon një pjesë të mirë të ditës.

 

 nug.png

Article Logic
Execution time: 0.0030441284179688