INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të bëjnë “namin” këtë sezon/ Zbuloni 3 ngjyrat më cool të këtij muaji

Do të bëjnë “namin” këtë sezon/ Zbuloni 3 ngjyrat më cool të këtij muaji

Publikuar më: 21:39 05-09-2019

Vera me temperatura shumë të nxehta dhe me veshje të lehta po largohet , por kjo vjeshtë e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe.

Stilistët kanë vënë baste të forta për ngjyrat e gjelbërta, të purpurta dhe derivatet e tyre.

Por nëse ka 3 ngjyra bazë të cilat do t’i shohim kudo këtë shtator, ato janë si më poshtë:

-E verdha e gjalpit

-Jeshila e gjetheve

-Roza e ndezur

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0033659934997559