INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës! [FOTO]

Do të bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës! [FOTO]

Publikuar më: 18:29 16-12-2019

MC Kresha mbrëmjen e kaluar i dha fund beqarisë me partneren e tij Erzina, në një ceremoni private me miq e të afërm në Prishtinë!

Të pranishëm në dasmë kanë qenë edhe personazhe të njohir të ekranit, si Ledri Vula partnerja e tij sara Hoxha, Gjiko, Elita Rudi etj.

Prej mbrëmjes së djeshme, në internet kanë qarkulluar foto dhe video me momentet nga dasmës dhe aty është vënë re diçka.

Në foto Erzina shfaqet me bark të rrumbullakosur dhe fansat mendojnë se çifti i sapomartuar do të bekojë dashurinë me një fëmijë.

72880449_2557678330936658_1308224083210190663_n-1-819x1024.jpg

Madje një faqe online nga Kosova, “NZoom”, ka shkruar se Erzina është në pritje të ëmbël, në muajt e parë!

Lajmi është konfirmuar edhe nga burime për “Prive.al”, të cilët kanë zbuluar edhe gjininë e bebit.

Ata shprehen se Erzina është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe pret një vajzë.

343.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034120082855225