INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do shkrihen së qeshuri me këto rrengjet që çiftet iu kanë bërë njëri-tjetrit [FOTO]

Do shkrihen së qeshuri me këto rrengjet që çiftet iu kanë bërë njëri-tjetrit [FOTO]

Publikuar më: 15:03 25-11-2017

Të kesh një marrëdhënie të shëndetshme dhe jetëgjatë kërkon një angazhim të vazhdueshëm.

Por nëse çiftet e marrin më lehtë dhe jo shumë seriozisht ndoshta jeta e tyre do ishte me e lumtur

Ja disa rastet kur çiftet e kanë ndërtuar marrëdhënien e tyre në bazë të shakave

 

 

I thash të dashurit tim të cilit i pëlqejnë coca-cola, që unë preferoj pepsin dhe kur erdha në shtëpi gjeta këtë

17217060-ARbGOjd-1510923494-650-9a96d720de-1511505647.jpg

Kur "rrëmben" gjithmonë sandviçin e bashkëshortes dhe vjen një ditë që e pëson kështu

17217010-30856510--3-0-1511425707-1511425710-1500-1-1511425710-650-4574a72515-1511505647.jpg

Bashkëshortja më paketuar drekën

 

17216960-cB8Ta-1510603654-650-98afc179b1-1511505647.jpg Më tha të kam blerë një varse më diamant

17216810-TJxdmXOuJBh0XcpXYSUq9fAutucWvCbYEG7xr9VmBTA-1510590681-650-b6d62045d3-1511505647.jpg

I thash më gatuaj peshk për drekë, dhe ajo më solli këtë

17216760-POB3hw2-1510590173-650-c3925533a9-1511505647.jpg

Ia urova kështu bashkëshortit tim 1 prillin

17216610-29901660-499366-2-0-1511258473-1511258477-650-1-1511258477-650-a4af36cb16-1511505647.jpg

Kur e ruan komanduesen nga e dashura

17216560-C0PeKS-1iC_5Y7yK6SXeXth_-u1DdDQvcBM4JYKNF5Q-1510758685-650-2ece70ed13-1511505647.jpg

E humba bashkëshortin në qendër tregtare, dhe pas 20 minutash kërkim e gjeta këtu

17216460-2XCXspl-1510761207-650-217ba0eacd-1511505647.jpg

Bashkëshortit siu aprovua viza e udhëtimit dhe ajo udhëtoi vetëm, dhe i dërgon të tilla foto

17216310-29872360-499344-0-1511256290-1511256293-650-1-1511256293-650-a012edab72-1511505647.jpg

E pyeta të dashurën ku është locioni im i syve dhe ajo më tha, në dhomën e gjumit, midis krevatit dhe komodinës, dhe midis murit dhe derës

17216260-499343-0-1511255861-1511255864-650-2f01dbe28d-1511505647.jpg

E lashë bashkëshortin të dekoronte banjën dhe ai bëri këtë gjë

 

 

17216110-L6JsfIUEnga3tMLhk9Tmj77hSzV35ziXCRUhaENO1-g-1510949198-650-b68f988235-1511505647.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037698745727539