INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do futet në politikë? Fansja e quan ''BITCH'', RIHANNA i kthen përgjigjen epike asaj! [FOTO]

Do futet në politikë? Fansja e quan ''BITCH'', RIHANNA i kthen përgjigjen epike asaj! [FOTO]

Publikuar më: 20:28 10-10-2018

Mos u “kruaj” me Rihanën!

Këngëtarja e famshme Rihhana, që ka rreth 65 milion fansa, ka ndjekur gjurmët e Taylor Sëift, Chance the Rapper dhe John Legend duke u përfshirë në fushata elektorale. Ajo ka ftuar ndjekësit e saj për të votuar në zgjedhjet afatmesme, në mbështetje të demokratëve.

“Mirëmëngjes Amerika, kush është zgjuar tani? Nuk më intereson çfarë punësh keni sot. Nuk ka përgjegjësi më të madhe se të kesh në kontroll të ardhmen tënde dhe e ardhmja jote fillon tani!,’’ ka shkruan ylli i muzikës në Instagram, duke i ftuar që të bëjnë të dëgjohet zëri i tyre.

RiRi ka postuar edhe një listë me skadencën e regjistrimit në disa shtete. Ajo ka dhënë miratimin e saj për dy kandidatët e Tennesse, Phil Breseden për Senatin dhe Jim Cooper për Dhomën e deputetëve.

Por duke u nisur nga fakti ku thotë “kush është zgjuar tani”, një fanse i ka komentuar duke i thënë “Bitch, është ora 6 e mëngjesit”. Por nëse mendoni se Rihanna u acarua, gaboheni sepse i mbylli gojën me një koment epik: “Pra, sa u zgjove”.

hannnnnnamust.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0097079277038574