INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Djali i Arnold Schwarzenegger në një marrëdhënie me një shqiptare, zbulohet lidhja mes tyre [FOTO]

Djali i Arnold Schwarzenegger në një marrëdhënie me një shqiptare, zbulohet lidhja mes tyre [FOTO]

Publikuar më: 10:29 14-11-2019

Djali i Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, ka bërë publike romancën e tij me një vajzë të quajtur, Nicky Dodaj. Vajza në fjalë është me origjinë shqiptare dhe ajo është parë shpesh në shoqërinë e djalit të aktorit të njohur. Së fundmi ata të dy janë fotografuar bashkë në West Hollywood të kapur përdore.

l1-1.jpg

Të dy ishin veshur shumë thjeshtë dhe janë parë duke qeshur e biseduar me një mikun e tyre.

l2-1.jpg

Joseph dhe Nicky janë njohur bashkë qëkur kanë qenë student dhe që prej asaj kohe ata kanë nisur lidhjen bashkë. Prindërit e Nicky Dodaj janë shqiptarë dhe nëna e saj, Suela Lekaj-Mansur, është jo pak e njohur, sepse në vitin 1992 ka fituar “Miss Shkodra”.

Madje në profilin e saj në ‘Instagram’ Nicki ka flamurin shqiptar të vendosur përkrah emrit, diçka që e vërteton 100% origjinën e saj.

shq.jpg

Ajo është diplomuar për Administrim dhe Menaxhim Biznesi në Universitetin Pepperdine në Malibu dhe është në të njëjtën moshë me Joseph.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030810832977295
    array(1) { ["section"]=> string(102) "djali-i-arnold-schwarzenegger-ne-nje-marredhenie-me-nje-shqiptare-zbulohet-lidhja-mes-tyre-foto-103126" }