INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Disa deputetë të opozitës hyjnë në sallën e Gjykatës së Tiranës. Emrat...

Disa deputetë të opozitës hyjnë në sallën e Gjykatës së Tiranës. Emrat...

Publikuar më: 10:18 04-04-2018

Pas përplasjes mes policisë dhe deputetëve të Partisë Demokratike në Gjykatën e Tiranës, gjykatësja e çështjes Alma Ahmeti ka vendosur që disa nga ta të lejohen që të ndjekin seancën në ngarkim të 23 protestuesve. Kurse kamerat nuk janë lejuar dhe vijojnë të qëndrojnë jashtë ambjenteve. Mësohet se në sallë ndodhen, deputetët e PD, Edmond Spaho, Strazimiri, Çupi, Noka, Bumçi, Tabaku, Pampuri e Vokshi dhe nga LSI, Nora Malaj, shezai Rokaj, Silva Caka, Kejdi Mehmetaj, Floida Kërpaçi dhe Klajda Gjosha.

Article Logic
Execution time: 0.0034959316253662