INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dirt

Dirt

Publikuar më: 17:20 29-09-2017

Çdo natë, pas dyreve të mbyllura, ana e errët e famës, del për tu argëtuar. Ti nuk je i ftuar, por ajo është! Dhe mund të dërgoj edhe ty aty. Jeta e tyre e fshehtë, është puna e saj. Të gjithë mund të veshin një maskë dhe ajo është e gatëshme të bëj çdo gjë për ta hequr. 

Më shumë në këtë kategori: « Blacklist
Project Runway »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043320655822754
    array(1) { ["section"]=> string(10) "dirt-37804" }