INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dirt

Dirt

Publikuar më: 18:20 29-09-2017

Çdo natë, pas dyreve të mbyllura, ana e errët e famës, del për tu argëtuar. Ti nuk je i ftuar, por ajo është! Dhe mund të dërgoj edhe ty aty. Jeta e tyre e fshehtë, është puna e saj. Të gjithë mund të veshin një maskë dhe ajo është e gatëshme të bëj çdo gjë për ta hequr. 

Më shumë në këtë kategori: « Blacklist
Project Runway »
Article Logic
Execution time: 0.0034909248352051