INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikush po i mungon jashtëzakonisht shumë Flori Mumajesit. Shfaqet tek i njëjti vend…[FOTO]

Dikush po i mungon jashtëzakonisht shumë Flori Mumajesit. Shfaqet tek i njëjti vend…[FOTO]

Publikuar më: 15:12 07-01-2019

Së fundmi, një ndër artistët më të suksesshëm, Flori Mumajesi ka qenë në qendër të mediave rozë për deklaratat në lidhje me jetën private, por jo vetëm.

Sukseset e kantautorit të fashmëm në karrierën e tij në muzikore janë të shumta, por për marrëdhëniet personale pasi u përfol për një sërë lidhjesh me vajza të njohura të showbiz-it, gjithçka është rrethuar me aludime dhe dyshime të shumta. Pak orë më parë, Flori arriti t’i bëjë të gjithë të dyshojnë se diçka po ndodh me të. “Tek i njëjti vend, por pa ty”,-shkroi ai në një video të turbullt në një bar të Tiranës.

xdfghxfjhfgvjhkg.jpg

Kush të jetë vallë personi që i mungon kaq shumë?

fghdghfg.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015990972518921
    array(1) { ["section"]=> string(93) "dikush-po-i-mungon-jashtezakonisht-shume-flori-mumajesit-shfaqet-tek-i-njejti-vend-foto-83684" }