INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Adelina Tahirit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [VIDEO]

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Adelina Tahirit nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram [VIDEO]

Publikuar më: 23:13 02-02-2018

Tani e shohim në super formë dhe në luks, por vitet kalojnë…  Ja si ka ndryshuar Adelina nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram…

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për këngëtaren e njohur, Adelina Tahirit. Ajo gjithmonë na mahnit me stilin e saj, në veshje edhe në çdo gjë. Ajo në foton e pare shfaqet në bikini dhe HOT por pa make-up. ‘Gojët e liga’ thonë se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale por sot ajo po shijon dashurinë krah partnerit të saj dhe jetës luksoze. Tek videoja më poshtë do mund të shikoni sesi ka qenë Tahiri në foton e parë të Instagramit në minutën 20:45, si dhe mund të shihni lidhjet e dashurisë se Maluma-s./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0034580230712891