INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të 'Ferma VIP'

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të 'Ferma VIP'

Publikuar më: 13:32 13-06-2024

Mbrëmjen e djeshme, në Vizion Plus, u mbajt finalja e madhe e “Ferma Vip”. Dijonis Biba, u shpall fitues i edicionit e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

Article Logic
Execution time: 0.0036702156066895