INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Deti nervoz të reflektojë'', Ilir Meta pushon dhe thumbon

''Deti nervoz të reflektojë'', Ilir Meta pushon dhe thumbon

Publikuar më: 10:32 24-08-2019

Presidenti Ilir Meta përgjatë gjithë verës dhe ka pushuar dhe thumbuar politikanët që nuk po gjejnë gjuhën e pajtimit. Ai ka qënë shumë aktiv përgjatë gjithë verës. Ka dhënë këshilla, mesazhe apo dhe ka dekretuar apo kthyer ligje. Këtë fundjavë Presidenti ndodhet në Gjirin e Lalzit, nga ku ka postuar edhe një foto si edhe një mesazh të koduar për politikantë dhe për këtë përdori ‘detin’.

‘Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë.’-shkruan Meta

Article Logic
Execution time: 0.0031390190124512