INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detaji që i çuditi të gjithë, Elseid Hysaj del në konferencë me orën që kushton sa ''qimet e kokës''! Zbuloni çmimin e frikshëm! [FOTO]

Detaji që i çuditi të gjithë, Elseid Hysaj del në konferencë me orën që kushton sa ''qimet e kokës''! Zbuloni çmimin e frikshëm! [FOTO]

Publikuar më: 12:33 11-06-2019

Pas disfatës me Islandën, Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të përballet mbrëmjen e sotme me Moldavinë në “Elbasan Arena”. Si zakonisht, para kësaj sfide, në konferencë për mediat kanë dalë trajneri Edi Reja dhe kapiteni i kuezinjve, Elseid Hysaj.

Mbrojtësi shkodran që aktivizohet te Napoli i la të gjithë pa fjalë gjatë konferencë, jo me deklaratat e tij por me orën të cilën mbante në dorë. Nuk ishte orë e zakonshme, por një orë që vlen plot 190 mijë $, orë e markës zviceriane Audemars Piguet, me flori të bardhe dhe diamantë.

saet.jpg

 

Epo paga e tij prej rreth 1.6 milionë eurove ia krijon kushtet Hysaj të blejë një orë me çmim të tillë.

pakg.jpg

hhh.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0037579536437988