INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detaje nga protesta/Demokratët kërkojnë Berishën: O Sali o hero…[FOTO]

Detaje nga protesta/Demokratët kërkojnë Berishën: O Sali o hero…[FOTO]

Publikuar më: 10:06 03-04-2019

Protestuesit e opozitës janë mbledhur para parlamentit ku është duke u zhvilluar edhe séanca plenare.

Ajo që u vu re këtë mëngjes në rrugët e Tiranës janë disa fletushka që kërkojnë rikthimin e Sali Berishës.

“O Sali o hera, gjithë Shqipëria ty të do. Kthehu legjendë”, shkruhet në disa prej tyre.

Në protestën e sotme ku opozita kërkon largimin e Ramës dhe zgjedhje të parakohshme, kryedemokrati Basha nuk do të jetë prezent.

3.PNG

2.PNG

1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035700798034668