INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Despacito” nuk njeh limite, thyen një tjetër rekord shikueshmërie! [FOTO]

“Despacito” nuk njeh limite, thyen një tjetër rekord shikueshmërie! [FOTO]

Publikuar më: 20:26 19-07-2017

A mundet dikush t’i vendosë frerë Luis Fonsi-t dhe Daddy Yankee-s?

Mesa duket jo! Pasi është kthyer në superhitin absolut të kësaj vere, “Despacito” ka thyer tashmë një tjetër rekord. Ajo është bërë kënga më e shikuar ndonjëherë nën logon e Vevo. Këtë e ka bërë publike faqja zyrtarë në Facebook e Vevo duke konfirmuar një tjetër sukses për dyshen latine. Kujtojmë se më parë ajo ishte shpallur si kënga më e transmetuar ndonjëherë në të gjitha platformat streaming, me plot 4.6 bilionë transmetime. Pyesim veten se çfarë rekordi do thyejnë herën tjetër.

vevooof.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0092580318450928