INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Deputeti shqiptar do të kalojë një natë me Luana Vjollcën, por ka dy fjalë për Encën: Gjoksin nuk e ka...[FOTO]

Deputeti shqiptar do të kalojë një natë me Luana Vjollcën, por ka dy fjalë për Encën: Gjoksin nuk e ka...[FOTO]

Publikuar më: 12:47 04-05-2019

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, i është përgjigjur disa pyetjeve me spec dhe nuk e kishte aspak problem të thonte të vërtetën. Bëhet fjalë për Milaim Zekën i cili ishte i ftuar në emisionin Mirage. I pyetur se nëse do të kishte mundësi, kë do zgjidhte për të kaluar një natë, Luana Vjollcën apo apo Fjolla Morinën, Zeka është shprehur:

“Absolutisht me Luana Vjollcën sepse për mua është një yll, është njeri super pozitiv dhe rrallë gjen kombinim aq të mirë që të jesh edhe e bukur, edhe e mençur. Gjithçka e ka perfekte. Zoti e ka vizatuar avash avash Luanën”.

Zeka ka bërë edhe një zgjedhje për gjoksin më të bukur, mes Encës dhe Shkendës, dhe ka zgjedhur këtë të fundit, duke e krahasuar gjoksin e saj me raketat e Amerikës.

“Enca nuk ka kurrfarë gjoksi seksi, Shkenda Dubova është absolute, gjokset e saj janë si raketat amerikane”, u shpreh ai.

 

 mrgke.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083599090576172
    array(1) { ["section"]=> string(111) "deputeti-shqiptar-do-te-kaloje-nje-nate-me-luana-vjollcen-por-ka-dy-fjale-per-encen-gjoksin-nuk-e-ka-foto-92979" }