INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Del foto e gardistit dhe bashkëshortes që i mori jetën. Ajo ishte besimtare[FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 09:16 12-02-2019

Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë gruan me armë e shërbimit që në orët e para të mëngjesit. Autori është Alket Arapaj dhe viktima është Ervilma Seferaj 36-vjeçe. Mësohet se Ervilma ishte besimtare myslimane dhe e respektonte aq shumë fenë sa mbate dhe shami. Gardisti e ka qëlluar tre herë me armën e shërbimit gruan duke e lënë të vdekur në vend. Kanë qenë fqinjët që kanë lajmëruar policinë pasi dëgjuan të shtënat me armë zjarri dhe fëmijën duke qarë.

gar.jpg

gardistok.jpg

 

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.016225814819336
    array(1) { ["section"]=> string(85) "del-foto-e-gardistit-dhe-bashkeshortes-qe-i-mori-jeten-ajo-ishte-besimtare-foto-86755" }