INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Darka e fundit?'' Zbulohet kush ishte ulur karrigen bosh që ngjalli kureshtje…

''Darka e fundit?'' Zbulohet kush ishte ulur karrigen bosh që ngjalli kureshtje…

Publikuar më: 10:23 07-02-2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, të dielëë kishte ftuar për një darkë në shtëpinë e tij të re, në periferi të Prishtinës, kryeministrin Edi Rama dhe liderët e koalicionit qeverisës të vendit. Takimin te Thaçi e bëri fillimisht publik djali i presidentit, i cili publikoi froton që qarkulloi më pa snë rrjet. Pjesë e kësaj darke ishte edhe zëvendëskryeministrat e Kosovës, Fatmir Limaj, i cili mbrëmë në Pressing në T7 ka treguar disa detaje të këtij takimi.

Limaj ka treguar se në karrigen bosh, që është parë në fotografi, ishte i ulur djali i Presidentit, Endrit Thaçi.
“Në atë karrige ulej Endriti. Ai e ka bërë edhe fton që është bërë publike”, ka thënë Limaj.
Kryetari i Nismës ka folur edhe për shtëpinë e Thaçit.

Article Logic
Execution time: 0.003399133682251