INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri paska nevojë për 3 gjëra në jetë dhe e dimë që ajo mund t’i realizojë pa problem! [FOTO]

Dafina Zeqiri paska nevojë për 3 gjëra në jetë dhe e dimë që ajo mund t’i realizojë pa problem! [FOTO]

Publikuar më: 14:35 29-03-2019

Dafina Zeqiri është padyshim një prej këngëtareve më të sukseshme por ashtu dhe më të komentuara në showbizz-in shqiptar.  Jo pak herë Dafina ka vendosur standarte sa i përket guximit të saj në stil por dhe në muzikë.Dafi di si të jetë në qendër të vëmendjes, si për hir të muzikës, paraqitjes apo edhe jetës së saj private.

Këngëtarja seksi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon për mbi 1 milion ndjekësit e saj foto e video nga më të ndryshmet.  Nëpërmjet një postimi të fundit në instastory, Dafina na ka treguar se dëshiron 3 gjëra.
“Dua kafe, tatuazh dhe pushim”, ka shkruar ajo dhe janë lehtësishtë të realizueshme për të pasi tatuazhe ka plot, pushimet ka mundësi t’i bëjë ku të dojë dhe kafen mund ta pijë kudo.

kafe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035450458526611