INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Copy-Paste! Këngëtarja e famshme bullgare KOPJON komplet hitin e Dhurata Dorës, 'Jake Jake'! E shihni këtu! [VIDEO]

Copy-Paste! Këngëtarja e famshme bullgare KOPJON komplet hitin e Dhurata Dorës, 'Jake Jake'! E shihni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 00:18 28-11-2018

Bullgarët kopjojnë edhe një këngë shqip...

Ka ndryshuar koha dhe tashmë artistët bullgarë po marrin këngët shqip. Hiti më i fundit shqip që është kopjuar nga një artiste bullgare është 'Jake Jake' nga Dhurata Dora, këngë kjo që tashmë numëron miliona klikime në Youtube.

Bëhet fjala për këngëtaren Djena, e cila ka marrë komplet këngën, si ritmin ashtu edhe melodinë e gjithë muzikën.

Kënga e bullgares ka titullin 'Yako mi e' ndërsa është publikuar me videoklip më 21 nëntor.

 

Article Logic
Execution time: 0.0083210468292236