INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çmenduri dhe magji në Botërorin ‘Rusi 2018’/ Një kartolinë ‘Funny’ [FOTO]

Çmenduri dhe magji në Botërorin ‘Rusi 2018’/ Një kartolinë ‘Funny’ [FOTO]

Publikuar më: 14:43 15-07-2018

Kampionati Botëror 'Rusi 2018' këtë të të dielë mbaron rrugëtimin e tij.

Një muaj rus i mbushur me emocione, gola, lotë dhe shumë argëtim.

Një event i cili cdo herë kur zhvillohet karakterizohet nga të veçantat e tij.

Dhe duke nisur nga 14 qershori Rusia na ka dhuruar magji por edhe shumë çmenduri.

Le t’i kujtojmë disa momente magjike pa dyshim të çmendura, çaste që mbeten të fotografuara në momentin e duhur.

12.jpg

11.jpg

10.jpg

9.jpg

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

 

1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088980197906494
    array(1) { ["section"]=> string(72) "cmenduri-dhe-magji-ne-boterorin-rusi-2018-nje-kartoline-funny-foto-65128" }