INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Cirk Në Park

Cirk Në Park

Publikuar më: 16:59 26-06-2017

Të vegjël apo të rritur, askush nuk mund t'i rezistojë magjisë dhe emocioneve që përcjell një shfaqje cirku. Sikundër bën nxehtë dhe freskun e duam me patjetër, këtë të enjte në pasdite trupa e talentuar e Cirkut Kombëtar zhvendoset te Amfiteatri i Liqenit. Një spektakël i vërtetë me numra akrobatike, ajrore, por njëkohësisht zbavitës, në veaçanti për fëmijët. Më dëgjo mua, mos mungo!

Ora: 19:30 

Data: 29 Qershor 

Vendodhja: Teatri i Hapur, Parku i Liqenit 

www.facebook.com/events/100911220529138

 

Më shumë në këtë kategori: « World Refugee Day
Kinema Cineplexx »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069859027862549
    array(1) { ["section"]=> string(18) "cirk-ne-park-31033" }