INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’u tha për lidhjen e mundshme me “Serkanin”, “Eda” përgjigjet më në fund: Puthjet janë…[FOTO]

Çfarë s’u tha për lidhjen e mundshme me “Serkanin”, “Eda” përgjigjet më në fund: Puthjet janë…[FOTO]

Publikuar më: 13:34 26-08-2020

Hande, kohët e fundit ka përfunduar lidhjen e saj të mëparshme. Në media sociale kanë nisur fjalët që Hande po përjeton një dashuri të re me kolegun e saj Kerem Bursin. Dyshja luajnë bashkë në serialin “Sen çal kapimi”, ku puthjet e tyre në serial nisën edhe thashethemet për një lidhje të tyre. Ishte Kerem Bursin ai që i hodhi poshtë lajmet duke deklaruar se ai dhe Hande janë thjesht miq. Aktori u shpreh se puthjet janë pjesë e punës së tyre. Ndërsa këtë herë “pikat mbi i” i ka vendosur vetë aktorja. Hande Erçel e pyetur nga gazetarët tha: “Ne thjesht bëjmë punën tonë”. Kerem i ftuar në një emision së fundmi deklaroi se Hande është një vajzë shumë e ëmbël dhe që sillet mirë me të gjithë”. Për këto fjalë Hande u shpreh: “Faleminderit atij për këto fjalë të mira”. 

hande-3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034620761871338