INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’u tha për “çështjet e zemrës”, CAPITAL T flet për herë të parë: Kam përjetuar…[FOTO]

Çfarë s’u tha për “çështjet e zemrës”, CAPITAL T flet për herë të parë: Kam përjetuar…[FOTO]

Publikuar më: 09:33 17-09-2020

Një ndër reperët më të suksesshëm dhe më të komentuar, si nga mediat ashtu dhe nga publiku, është padyshim Capital T. Ai është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën private dhe fansat janë shumë kuriozë të dinë ç'bëhet me të.

Së fundmi, Capitali ka dhënë një intervistë për revistën "Story" dhe si rrallëherë ka hapur zemrën. I pyetur se kur do të jetë momenti që të mos jetojë më vetëm, ai është përgjigjur se kjo do të ndodhë natyrshëm. Po ashtu reperi ka zbuluar se beson shumë në dashuri dhe ka qenë i dashuruar.

“Ato ndodhin në momentin që i ndjen, që je i gatshëm t’i marrësh ato përgjegjësi, dhe e ke personin e duhur që ta ofron dashurinë dhe i tajkalon të gjitha për ty. Dashuria ekziston dhe si një njeri i gjallë i kam përjetuar edhe fluturat", ka treguar Capitali.

 

640-0-5f62486d70b5d.png

Article Logic
Execution time: 0.0096020698547363