INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi që Luana Vjollca u kthye në MEME në rrjet?! [FOTO]

Çfarë ndodhi që Luana Vjollca u kthye në MEME në rrjet?! [FOTO]

Publikuar më: 12:39 08-09-2020

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka zbuluar së fundmi promon e ‘Shiko Kush Luan’, i cili pritet të nisë në muajin tetor. Së bashku me stafin e programit, Vjollca ka risjellë edhe njëherë në vëmendjen filmin shqiptar ‘Mimoza Llastica’.

“Ju prezantojmë lagjen e ‘Shiko kush luan’ me Luana llasticën. Promoja më e bukur për emisionin më të bukur”, ka shkruar Luana krah videos e cila ka marrë komente dhe komplimenta të shumta nga ndjekësit e formatit.

 

Pikërisht pamja e Luanës me flokët bishtaleca dhe mimikën e veçantë si “llasticë”, i ka inspiruar fansat e saj për të bërë meme të lezetshme në rrjet.

Në Instagram ka qarkulluar prej disa orësh foto e Luanës, ndërsa ajo vetë ka ripostuar disa meme të lezetshme të sajat.

“Ok filluan memet”- shkroi moderatorja krahas postimit.

caft.png

 

eddison.png

 

WhatsApp-Image-2020-09-08-at-09.41.48.jpeg

 

WhatsApp-Image-2020-09-08-at-09.41.46.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0041980743408203