INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi? Pas sherrit në mes të Tiranës me Oriolën dhe Kejvinën, flet moderatorja e njohur: S’mund ta mbushësh…[VIDEO]

Çfarë ndodhi? Pas sherrit në mes të Tiranës me Oriolën dhe Kejvinën, flet moderatorja e njohur: S’mund ta mbushësh…[VIDEO]

Publikuar më: 12:35 18-12-2019

Moderatorja simpatike Einxhel Shkira u vu në qendër të vëmendjes disa muaj më parë, kjo për shkak të një shërri me modelet Oriola Marashi dhe Kejvina Kthjella. Në mediat online u përfol se vajzat u përfshinë në një sherr, por që në fakt asnjëherë nuk u mësua motivi i vërtetë, pavarësisht se u aluduan shumë mbi këtë çështje.

E ftuar në emisionin “Rudina”, në “Tv Klan”, Einxhel e pyetur nga Rudina vendosi të flasë për herë të parë mbi këtë çështje.

Ajo nuk e sqaroi motivin e sherrit, por bëri një hap shumë të rëndësishëm duke u shprehur se nuk mban urrejtje dhe se i fal njerëzit pavarësisht se çfarë ka ndodhur.

Einxhel thotë gjithashtu se do ti dhimbseshin nëse ato të mbanin ende urrejtje në zemrat e tyre dhe do të tentonin ti bënin keq.

S’mund ta mbushësh zemrën me një ndjesi aq të keqe, ndërkohë që ka ndjesi aq të bukura, përfundon moderatorja këtë temë të cilët e ka prekur për herë të parë dhe mesa duket ka vendosur ta lëjë pas krahëve.

Article Logic
Execution time: 0.0035159587860107