INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi? NOIZY përlotet në koncert: Shumë lot dhe…[FOTO]

Çfarë ndodhi? NOIZY përlotet në koncert: Shumë lot dhe…[FOTO]

Publikuar më: 15:27 17-12-2019

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar, i cili është po ashtu një nga më të paguarit. Noizy bën një jetë luksi, por për të arritur këtu ku është sot, reperi ka kaluar shumë vështirësi. Pikërisht këtë gjë, Noizy e ka treguar në një postim të fundit në Instastory. Ai shfaqet i përlotur gjatë një koncerti të fundit dhe ka treguar se dashuria e madhe e fansave që këndojnë këngët e tij në koncerte, ka bërë që ai mos t’i mbajë dot lotët. “Shumë lot dhe djersë për të arrit këtu sot”, ka shkruar Noizy në këtë postim në Instagram.

View this post on Instagram

shume lot dhe djerse per te arrit ketu sot

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Article Logic
Execution time: 0.0037660598754883