INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë mendojnë meshkujt për femrat brune? Ekspertët zbulojnë  sekretet!

Çfarë mendojnë meshkujt për femrat brune? Ekspertët zbulojnë sekretet!

Publikuar më: 11:42 12-05-2017
Mesa duket edhe ngjyra e flokëve ndikon shumë në tërheqjen që ka një mashkull ndaj një femre.
Sipas intv.al ja çfarë mendojnë meshkujt për femrat brune edhe pse shumë pak kanë guximin t’ia shprehin.
1. Janë misterioze 
Sipas  ekspertëve femrat  më të famshme me flokë të errëta si Jane Russell dhe Audrey Hepburn, buzëqeshin më rrallë se bjondet, kështu që ato duken më misterioze.
2. Ecin me bukurinë e tyre, si nata 
Ndryshe nga flokët e verdhë, flokët e errët thithin dritën. Nëse bjondet ndiçojnë ditën, brunet  natën. Nëse do i ndanim me stinë  bjondet janë pranverë dhe vërë, ndërsa brunet vjeshtë dhe dimër.
3. Nuk e mendojnë  seksin që në fillim 
Sipas meshkujve të cilët janë pyetur në lidhje me femrat brune, ata kanë dalë në përfundimin se gjatë një takimi me një brune nuk e mendojnë direkt ta çojnë në shtrat. Ndërsa me bjondet tërheqja vetëm për seks është më e madhe. Ndoshta me brunet kanë më shumë tërheqje edhe në bisedë.
Burimi: Marieclaire
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.00372314453125